O NAS I AKTUALNOŚCI

Co dzisiaj?

Jesteśmy w trakcie projektu ZESTAWY NARZEDZIOWE https://zrzutka.pl/zenxrn

Jest to projekt w którym zbieramy zestawy narzędziowe do prowadzenia warsztatów i do wyporzyczania ich potrzebującym niecyfrowego spędzania czasu ludzi.

 

Aby zrealizować ten projekt potrzebujemy materiałów potrzebnych do warsztatów. Są to szydełka, włóczki klej wikol, papier ścierny, piła, nożyczki, guziki…

b2c5333ea96a35ea.png

cleardot.gifCo dla Ciebie zrobimy:

STARTER ZESTAW NARZEDZI DO COP– do warsztatów Fundacji „Karma Free” /piła, narzedzia ostre, materiały/

STARTER ZESTAW NARZĘDZI WARSZTATOWY – do wypożczania przez inne organizacje w COP w Koninie /sztryki, pistolet do kleju, pompka, materiały recyklingowe/

5 WARSZTATÓW – grupowych dostepnych dla wspieracza z materiałami /worki z włóczki, mandale z włóczki recklingowej, słodycze bez cukru, ramki fornirowe z napisami/

Kto to robi:

Magdalena i Kasia, łączy nas zamiłowanie do wynajdywania dzieciom dobrych zajęć. Ach! Dobrze zjeść i inaczej spojrzeć na niepełnosprawność. Marzymy by wyciągać ludzi z domów by więcej czasu spędzać poza światem cyfrowym „w robocie, w rękach” w dzieleniu się potrzebami, uśmiechem.

 

MZGOK za wsparcie projektu narzędziami

PEWIK za wsparcie rzeczowe

Ewie Korczak i mężowi za niesamowite szydełka i materiały na warsztaty

A.Orłowiczowi, Sylwi Nowak, Gosi M. , Joannie, Marcie Jedlińskiej, Ewie Korczak, Ani i Magdzie  Bębenek

 

Historia

Fundacja założona została pod koniec 2012 roku. Cel, jaki nam przyświeca, to wspieranie życia:). Zajmowanie rąk otwieranie serc. Tak, realizowaliśmy różne projekty, by być pewnym, że to, co robimy, jest w danym momencie potrzebne.

Od maja 2013 roku do grudnia 2015 nieprzerwanie co tydzień serwowaliśmy w Warszawie przy metrze Centrum bezpłatne, gorące, pełnowartościowe, dwudaniowe posiłki pod hasłem „Wtorkowa Kolacja na Patelni”. Rozdaliśmy w ten sposób ponad 13 000 porcji.

Bierzemy udział w targach i festynach, wystawiając stoiska promujące wegetarianizm i zdrowy styl życia.

W 2015 roku we współpracy z Międzynarodowym Towarzystwem Świadomości Kryszny zorganizowaliśmy letni trzydniowy festiwal „Kirtan-retreat”, w którym wzięło udział ponad 80 osób.

Na zlecenie innych organizacji zapewniamy cateringi na imprezach masowych, jak festiwale, konwenty czy wczasy.

Od grudnia 2015 regularnie organizujemy kursy gotowania wegetariańskiego.

 

Nasza misja

Fundacja Karma-free została założona, by zajmować ręce i otwierać serca – sprzyjać dopasowanymi projektami, które wspólnie opracowujemy dla lokalnej społeczności.